סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 

  •  
  •  

ראשי

בן 12.5 חצוף ועצלן

13.01.19   14:54
ענת: בן 12.5 חצוף ועצלן
צריכה את עזרתך עם בני הקטן בן 12.5(אחיו בני 19,15).
הילד עצלן מאד. לא מוכן לעשות כלום. רק אוכל מעניין אותו. הוא די שמן אך מלא אגו ובטחון עצמי ולא מעניין אותו שהוא שמן.
הוא גם חצוף מאד, כאשר אנו מתעמתים איתו על חוצפתו הוא עונה :ככה חינכתם אותי, בעיה שלכם..". כשאני מבקשת ממנו לדוגמא לעזוב את חדרי לאחר שדיבר לא יפה, הוא מסרב ללכת וכשאני קמה לקראתו הוא אומר "את רואה, את לא יכולה להתמודד איתי במילים אז תנסי בכוח..". אנחנו מנסים לא לאבד עשתונות אבל קשה מאד. כאשר בעלי תפס אותו ביד ומשך אותו לחדרו איים שיתקשר למשטרה שהכה אותו ויעצרו אותו. אנחנו מרגישים חסרי אונים.
הוא ילד מאד חכם, תלמיד טוב . מאז שהיה קטן היה מניפולטור, דיבר תמיד בשפה מאד בוגרת ומבוגרת. אנו מרגישים שעוד רגע כבר לא תהיה לנו כל שליטה עליו והוא כזה קטן....
14.01.19   19:54
דני גיל
היי ענת,
את מתארת אותו כחצוף, עצלן, מניפולטור. מעניין אותי לדעת איפה המקומות שאת רואה אותו גם באור חיובי. כשאת כותבת שהוא עצלן ולא מוכן לעשות כלום, למה את מתכוונת? מה את מצפה שהוא יעשה והוא לא עושה? אני מניח שהקשיים לא התעוררו היום או אתמול. ניסיתם לפנות לסיוע מקצועי כלשהו?
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com