סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 

  •  
  •  

ראשי

מריבות בין הורים בנוכחות הילדים

31.08.19   19:29
שירה נ.: מריבות בין הורים בנוכחות הילדים
סופר דדי שלום, יש לנו שני ילדים 3.5 ו 1.5. רב הזמן אני מטפלת בילדים מבוקר עד ערב כי האב מגיע מאוחר מאוד. גם את החופש הגדול ביליתי איתם יום יום ( איני עובדת) ועדיין זה קשה מאוד להיות איתם כל הזמן. ברגעים המעטים שיש לאבא עם הילדים, הוא מעדיף למצוא דרכים כדי להתחמק מהנטל הזה. לרדת לפארק זה בכלל לא בא בחשבון בשעות השמש וכאשר הוא איתם בבית אינו מוצא לנכון לשחק עימם בלגו או פאזל ומתרכז במחשב שלו ( שופינג /חיפוש חופשות/נטפליקס ולטענתו עבודה) ושואף להרדים אותם כדי שיהיה לו שקט מהם. כך יוצא שהילדים נינטשים מול הטלויזיה ולעיתים מהשיעמום נרדמים בשעות מוקדמות של הבוקר ( דבר שלא קורה איתי כי אני מפעילה אותם) זו דוגמא שמוציאה ממני כעס מתפרץ עליו לפני הילדים, גם לעיתים כשאר אני קצת מרימה עליהם את הקול כי להיות סביבם כל הזמן זה שוחק . במקום שיעמוד לצידי ויכעס על ההתנהגות של הילד, הוא משתלח בי בפניו וזה מעורר אצלי כעס מתפרץ בנוכחות הילדים ונראה לי שזה רגע מפחיד עבורם. הוא מדבר אליי לא יפה ואומר לילד שאמא חולה. כמובן שאני אדם בריא עם טמפרמנט גבוה וזה שקר שהוא מכניס לראשו של הילד. מה זה עושה לילד שאומרים לו דבר כזה? כאשר אבא לא מגלה עניין וחשק לבלות איתם? איך נמנעים ממצבים כאלו של כעסמתפרץ כאשר עתה אני יודעת שהוא לא ישתנה. ( למרות שביום האחרון הוא עושה מאמץ כדי לצאת ידי חובה בעקבות הצעקות שלי עליו).
01.09.19   21:10
דני גיל
לא. הוא לא ישתנה. ודאי לא ככה. אם אני שם את עצמי במקומך, הייתי מוריד ציפיות לאפס ולכן אף פעם גם לא מתאכזב. אם יש לכם בעיות נוספות במערכת היחסים הזוגית, שאינן קשורות לגידול הילדים, גשו לייעוץ. כך או כך המצב הזה כפי שאת מתארת כמובן רע לכם ורע לילדים.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com